České Budějovice přivítají Čokoládový festival. Hráli jsme o patnáct párů vstupenekVýstaviště v Českých Budějovicích přivítá od 22. do 24. února Čokoládový festival, jedinečnou událost pro milovníky čokolády a cukrovinek. Představí nejen netradiční druhy čokolád, ale bude se i s čokoládou vařit.

Návštěvníci Čokoládového festivalu se mohou těšit na netradiční druhy čokolád s různými příchutěmi. Mohou se přiučit vaření s čokoládou a mnohá netradiční jídla ochutnat. Na festivalu se milovníci čokolády seznámí také s mnoha výrobky z čokolády, jako je například pivo nebo kosmetika.

Dále na návštěvníky čekají kvízy, soutěže a spousty dárků.

Součástí festivalu je výstava o historii čokolády, workshopy, degustace, stánkový prodej a kulturní vystoupení. 

Portál City.cz spolu s pořadatelem festivalu agenturou ChrisEvents vyhlásil bleskovou soutěž o 15 párů vstupenek.

Soutěžní otázka zněla: Kde se konal první letošní Čokoládový festival?

Správná odpověď je: Zlín (18. - 20. ledna 2019)

Uzávěrka soutěže byla v úterý 19. února v poledne. Výherci se stali: Eva Šimánková, Jaroslav Maršík, Jana Maršíková, Dagmar Zavoralova, Jana Pankova, Lenka Kubečková (zídkávají dvě vstupenky) a Jaroslava Moravcová, Martina Tumová, Michal Mayer, Klára Borišová, Jana Šramhauserova, Barbora Šramhauser Veselá, Pavel Šramhauser
 (získávají po jedné vstupence). Výherce budeme o výhře a způsobu jejího převzetí informovat e-mailem.Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: