Václav Vydra přijede zahrát do Metropolu

21.08.2017 19:00 - 21.08.2017 21:00
Divadelní hra od Alaina Reynauda Fourtona Rukojmí bez rizika je dramatickou detektivkou s nečekaným koncem. Zahrát ji přijede do Metropolu společně s dalšími herci i Václav Vydra.

Náhradou za zrušené představení Lo Stupendo, které se mělo v Metropolu hrát také za přítomnosti Václa Vydry, se diváci mohou těšit na hru Rukojmí bez rizika. Vstupenky zakoupené na Lo Stupendo platí na toto představení, ale předprodej stále probíhá.

Pytel uloupených peněz dokáže oživit i sebevraha. Jenže policii také. Marc je ženami obdivovaný spisovatel, který má tvůrčí krizi a rozhodne se spáchat sebevraždu. Překvapí ho přítel Luc, který se už kdysi také pokusil zabít, když ho opustila žena, a teď chce učinit totéž, protože se k němu vrátila. Sebevraždu jim překazí trojice prchajících amatérských lupičů s pytlem plným peněz. Vtrhnou do bytu, sebevrahy si vezmou za rukojmí a vyhrožují, že je zabijou. Přestože je to právě ta věc, co si oba sebevrazi přejí, při pohledu na pytel bankovek dostanou novou chuť do života. A za dveřmi je policie…

Hrají: Václav Vydra – spisovatel románů pro ženy, Jan Šťastný – jeho přítel, milovník dívčích srdcí, Jana Boušková/Jana Malá - o všem informovaná domovnice, Martin Zahálka/Martin Davídek - šéf lupičské bandy, Lenka Zahradnická/Barbora Šťastná – ozdoba zlodějského tria, František Skopal/Martin Zahálka ml. – také lupič, režie Jan Novák.

Autor: Hrdličková Aneta

Místo události: Senovážné náměstí 248/2,České Budějovice

  • Líbil se Vám tento článek?
  • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
  • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

  • Jak v zimě pečovat o koně ukáže seminář s Pavlou Cihlovou

    18.11.2017 - 24.02.2018
    V jezdeckém areálu Haklovy Dvory budou celou zimu probíhat přednášky týkající se výchovy koně v chladných...